O mnie


Praca wykonana na rzecz klientów kancelarii zaowocowała przyznaniem Adwokatowi Grzegorzowi Czerwonko tytułu laureata ogólnopolskiego plebiscytu „Orły Prawa”.
Wykwalifikowany Adwokat

Jestem wpisany na listę adwokatów wykonujących zawód prowadzoną przez Okręgową Radę Adwokacką w Szczecinie. Mój numer wpisu to SZC/Adw/705. Mam uprawnienia upoważniające mnie do występowania przed wszystkimi sądami i organami w Polsce.

Wieloletnie doświaczenie

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałem w renomowanych szczecińskich kancelariach prawnych o wieloletniej praktyce zawodowej i uznanym dorobku zbudowanym na prowadzeniu dużych i skomplikowanych spraw.

Nagrody i wyróżnienia

Już w czasie studiów otrzymywałem stypendium dla najlepszych studentów przyznane mi za działalność naukową. Uczestniczyłem w wielu specjalistycznych kursach przygotowujących do prowadzenia różnych postępowań sądowych i poza sądowych.

Kilka słów o mnie

Adwokat Grzegorz Czerwonko

Pracę w kancelariach zacząłem jeszcze na studiach. Obszerne doświadczenie w zakresie postępowania procesowego  zdobyłem w czasie aplikacji adwokackiej w Szczecińskiej Izbie Adwokackiej. W czasie aplikacji odbyłem praktykę zarówno  w szczecińskich sądach, jak i w prokuraturze.

W praktyce zawodowej prowadziłem sprawy osób fizycznych oraz przedsiębiorców. Koncentruję się na reprezentacji osób fizycznych i przedsiębiorców w procesach sądowych oraz poza nimi, w tym na etapie przedsądowym. Doradzam i prowadzę sprawy na każdym etapie postępowania.

Na co dzień mieszkam w Szczecinie. Praktykę adwokacką prowadzę na terenie całego kraju, przy czym koncentruję się na województwie zachodniopomorskim, głównie Szczecinie i Stargardzie, gdzie zlokalizowana jest siedziba mojego biura.